

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ω |
| Length | |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Number of Pins | |
| Lead Free | |
| Radiation Hardening | |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 12 pF |
| Schedule B | |
| Operating Mode | Fundamental |
| Packaging | Reel |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
| Drive Level | 100 µW |
Stock: 4469
Distributors
pcbx
Unit Price$0.63180
Ext.Price$0.63180
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63180 | $0.63180 |
| 10 | $0.56853 | $5.68530 |
| 25 | $0.54138 | $13.53450 |
| 50 | $0.51553 | $25.77650 |
| 100 | $0.49415 | $49.41500 |
| 300 | $0.46463 | $139.38900 |
| 500 | $0.43687 | $218.43500 |
| 1000 | $0.41464 | $414.64000 |
| 3000 | $0.39895 | $1196.85000 |
| 5000 | $0.38386 | $1919.30000 |
